Tlakové expanzní nádoby REFLEX na pitnou vodu... řada REFIX DD, DT

Tlakové expanzní nádoby REFLEX na pitnou vodu...  řada REFIX DD, DT

Popis:

Nádoby Refix DDDT jsou vhodné pro pitnou vodu a také pro speciální použití v uzavřených vodních soustavách. Všechny části nádoby přicházející do styku s vodou jsou antikorozní, voda je uskladněna ve vaku. Pro použití je k dispozici průtočné provedení. 

Refix DT

Refix DT je speciální nádoba na pitnou vodu s vyměnitelnou membránou. Nádoba je průtočná a zaručuje splnění zvýšených hygienických požadavků podle DIN 1988. Variabilní způsob připojení umožňuje přizpůsobení se i velkým průtokům.

Jmenovitý objem: 60–3000
Přípustný provozní tlak: 10 | 16 bar
Přípustná provozní teplota: 70 ºC
Barva: zelená

Refix DD

Refix DD je speciální nádoba pro pitnou vodu a je vhodná pro spojení s ohřívači teplé vody. Nádoba je průtočná, s nerezovým připojením a plní tak nejvyšší hygienické požadavky podle DIN 1988. Potřebný T-kus je dodáván spolu s nádobou a armaturu Flowjet je nutné přiobjednat.

Průtočná armatura Flowjet

Jmenovitý objem:  2–33 l
Přípustný provozní tlak: 10–25 bar
Přípustná teplota: 70 ºC
Barva: zelená a bílá

 

Flowjet zajistí, že část vody je odebírána z hlavního proudu a prochází nádobou a tím splní základní podmínku pro použití v soustavách pitné vody, současně je to uzavírací armatura s vypouštěním, umožní bezproblémovou montáž a údržbu.

Potřebujete poradit s výběrem tlakové nádoby?

Kontaktujte nás, poradíme Vám s výběrem vhodné tlakové nádoby pro domácí vodárnu, k čerpadlu, pro použití s frekvenčním měničem, pro AT stanici apod., případně Vám  k nádobě nabídneme také prodej čerpadel a příslušenství a montáž čerpadel a kompletních čerpacích zařízení.

Tisknout
© 2019, Sigmont Praha s.r.o – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Odkazy | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing